GE Voluson S8

Wydajność na jeszcze wyższym poziomie

System Voluson Signature Series firmy GE Healthcare został opracowany w celu usprawnienia procedur obrazowania dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, zastosowaniu automatyzacji procedur oraz zaawansowanym narzędziom – system z serii Signature Voluson pomaga ograniczyć czas niezbędny na akwizycję obrazu, analizę i raportowanie, co z kolei ułatwia pracę specjalistom i zwiększa ich codzienną wydajność.

W najlepszej cenie na rynku! Znalazłeś taniej? Oddamy Ci różnicę!

W najlepszej cenie na rynku!
Znalazłeś taniej? Oddamy Ci różnicę!

GE Voluson S8

Co zyskujesz

Bezpłatna instalacja oraz transport

Szkolenie aplikacyjne z obsługi

Wsparcie doświadczonego serwisu

ikona aparat zastępczy

Aparat zastępczy
na czas naprawy

refurbished-voluson-s8

Zyskaj przewagę. Utrzymaj ją.

System Voluson S8 otwiera nowe możliwości w obrazowaniu klinicznym, umożliwiając jednocześnie efektywność i produktywność, które wymagają zapracowane praktyki. Wśród jego zalet:

Niezwykła jakość obrazu – podstawa ultrasonografii Voluson – zapewniająca klarowne obrazy w różnego rodzaju badaniach położniczych i ginekologicznych.

Sofistykowane narzędzia oceny płodu, wspierające wcześniejsze i bardziej szczegółowe oceny.

Łatwe obrazowanie, gdzie inteligencja systemu i technologia sondy łączą się, aby wytwarzać wybitne obrazy przy minimalnej interakcji użytkownika.

Łatwe w użyciu narzędzia automatyzacji i postępów w efektywności, które pomogą zoptymalizować przepływ pracy, zacieśniając relacje z pacjentami i lekarzami prowadzącymi oraz kontrolując koszty.

Innowacje ergonomicznego projektowania, które upraszczają interakcje użytkowników z systemem i promują optymalny komfort podczas skanowania. Wysoka pewność diagnostyczna. Znakomita elastyczność aplikacji. Zaawansowana, ale przyjazna dla budżetu technologia. I spokój, który płynie z faktu, że ultrasonografia Voluson jest częścią Twojej praktyki. Voluson S8 dostarcza tego, czego szukałeś w systemie ultrasonograficznym.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

u autoryzowanego dystrybutora producenta