GE Vivid T8

Sprawdzone możliwości ultrasonografii kardiologicznej

Aparat kardiologiczny i do zastosowań ogólnych. Po raz pierwszy razem dzięki GE. W systemie Vivid* T8 połączyliśmy sprawdzone możliwości ultrasonografii kardiologicznej systemów GE Vivid z wyjątkowej jakości obrazami ultrasonograficznymi, obejmującej szereg dziedzin i wykonywanej przez systemy LOGIQ.

W najlepszej cenie na rynku! Znalazłeś taniej? Oddamy Ci różnicę!

W najlepszej cenie na rynku!
Znalazłeś taniej? Oddamy Ci różnicę!

GE Vivid T8

Co zyskujesz

Bezpłatna instalacja oraz transport

Szkolenie aplikacyjne z obsługi

Wsparcie doświadczonego serwisu

ikona aparat zastępczy

Aparat zastępczy
na czas naprawy

Vivid T8

Zyskaj przewagę. Utrzymaj ją.

System ultrasonograficzny Vivid T8, będący rozwiązaniem hybrydowym, stanowi ekonomiczną opcję dla badań układu sercowo-naczyniowego: jest niezawodny, stabilny, solidny, pełen funkcji, a jednocześnie łatwy w obsłudze.

Wykorzystuje on sprawdzone funkcje obrazowania echokardiograficznego, charakterystyczne dla linii urządzeń Vivid firmy GE HealthCare, co umożliwia poprawę dokładności diagnozy jednocześnie redukując zróżnicowanie wyników uzyskiwanych przez różnych operatorów.

Mimo iż Vivid T8 skupia się głównie na badaniach echokardiograficznych, to jest także wszechstronnie wszechstronne i wszechstronnie przydatne w innych badaniach ultrasonograficznych. Ponadto, system dostarczany jest wraz z trzyletnim serwisem wliczonym w cenę.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

u autoryzowanego dystrybutora producenta