GE Vivid S70N

Zaprojektowany z myślą o badaniu serca

Algorytmy sztucznej inteligencji wbudowane w systemie Vivid S70N Ultra Edition sprawiają, że mniej czynności musi być wykonywanych ręcznie, co skutkuje zwiększoną wydajnością poprzez automatyzację wielu procesów. Zaawansowane obrazowanie 2D i 4D jest wykorzystywane do maksymalnego zwiększenia precyzji diagnozy w badaniach.

W najlepszej cenie na rynku! Znalazłeś taniej? Oddamy Ci różnicę!

W najlepszej cenie na rynku!
Znalazłeś taniej? Oddamy Ci różnicę!

Ultrasonograf Vivid S70N

Co zyskujesz

Bezpłatna instalacja oraz transport

Szkolenie aplikacyjne z obsługi

Wsparcie doświadczonego serwisu

ikona aparat zastępczy

Aparat zastępczy
na czas naprawy

Vivid S70N

Zaawansowana technologia głowic

W połączeniu z sondami firmy GE HealthCare, system Vivid S70N Ultra Edition umożliwia uzyskiwanie doskonale kontrastowych i wysokorozdzielczych obrazów ultrasonograficznych 2D.

Funkcje takie jak Color Flow zapewniają znakomitą czułość i głębokość obrazowania, a oprogramowanie True Confocal Imaging eliminuje strefy ogniskowania, co gwarantuje bardzo ostre obrazy ultrasonograficzne, nawet w trudnych warunkach, na przykład podczas badań pacjentów otyłych.

Precyzja i powtarzalność wyników
Skorzystaj z innowacyjnych narzędzi umożliwiających ocenę i monitorowanie serca płodu, wykorzystujących funkcję fetalHQ do analizy wielkości, kształtu i kurczliwości w widoku 4-komorowym.
Krótszy czas badania

Dokładna ocena anatomiczna płodu w pierwszym trymestrze za pomocą wysokorozdzielczej endowaginalnej sondy objętościowej RIC6-12-D umożliwia wykrycie ewentualnych anomalii już we wczesnym stadium.

Komunikacja w standardzie DICOM®

Generuj spektakularne obrazy o większej penetracji i niesamowitej przejrzystości dzięki połączeniu naszej zaawansowanej technologii sond oraz Radiance System Architecture.

Wyjątkowa moc przetwarzania

Dzięki funkcji SlowflowHD do wizualizacji perfuzji krwi system daje możliwość rozszerzenia widocznego przepływu krwi w taki sposób, aby obejmował również małe naczynia o niskiej prędkości przepływu.