SonoScape P60 expert

Dedykowany diagnostyce kobiet

W najlepszej cenie na rynku! Znalazłeś taniej? Oddamy Ci różnicę!

W najlepszej cenie na rynku!
Znalazłeś taniej? Oddamy Ci różnicę!

P60 expert ultrasonograf

Co zyskujesz

Bezpłatna instalacja oraz transport

Szkolenie aplikacyjne z obsługi

Wsparcie autoryzowanego serwisu

ikona aparat zastępczy

Aparat zastępczy
na czas naprawy

S-fetus

S-Fetus automatycznie wykrywa najważniejsze projekcje i dokładnie wymiary biomedyczne płodu. Program wybiera standardowe projekcje z pętli cine i wyświetla wyniki pomiarów w ciągu jednej sekundy, co zmniejsza ilość potrzebnych naciśnięć klawiszy i skraca czas badania. Dzięki temu ultrasonografia położnicza jest szybsza i bardziej wygodna.

s-Fetus technologia ginekologia-położnictwo

S-Pelvic

S-Pelvic jest zaawansowanym narzędziem przeznaczonym do diagnozowania problemów związanych z funkcjonowaniem dna miednicy (PFD). Dzięki wykorzystaniu inteligentnych algorytmów, możliwe jest automatyczne rozpoznanie anatomiczne dna miednicy, co dotąd było niemożliwe w tak łatwy sposób. Dodatkowo, S-Pelvic przeprowadza automatyczną ocenę przedniej części w 2D oraz ocenę wrot dźwigacza w 3D/4D. Aby zapewnić jak najwięcej danych do kompleksowej analizy wyników, system uwzględnia zarówno stan spoczynku, jak i próbę Valsalvy.

4D HyCoSy z SPI

HyCoSy, czyli kodowana kolorami histero-salpino-sonografia kontrastowa, to funkcja diagnostyczna służąca do obrazowania macicy, jajowodów oraz jajników z zastosowaniem środka kontrastowego. Dzięki wypełnieniu narządu płciowego kontrastem, możliwe jest uzyskanie dokładnego odwzorowania wszelkich nieprawidłowości, co umożliwia dostarczenie klinicystom ważnych informacji diagnostycznych w przypadku niepłodności.

Jajowód w 4D HyCoSy

Jajowód w 4D HyCoSy + SPI

Jajowód w 4D HyCoSy + SPI

Jajowód w 4D HyCoSy + SPI

Mikro F wizualizacja stuktur mikrounaczynionych

Metoda Micro F to innowacyjne narzędzie w ultrasonografii, które umożliwia wizualizację małych naczyń o wolnym przepływie krwi. Dzięki zastosowaniu zaawansowanego filtra adaptacyjnego oraz akumulacji sygnałów czasowych i przestrzennych, Micro F potrafi precyzyjnie oddzielić nawet minimalny przepływ od ruchu otaczających tkanek, umożliwiając uzyskanie wyjątkowo czułych i dokładnych obrazów hemodynamiki.

Słabo zróżnicowany rak szyjki macicy [Mikro F]

Tętnica okołospoidłowa płodu [Micro F]

Jednostronna hipoplazja móżdżku [Micro F]

Przepływ krwi przez wątrobę płodu [Micro F]

Smart 3D/4D

SonoScape P60 Exp został ulepszony poprzez wprowadzenie nowego, wyjątkowo wysokiej rozdzielczości silnika do renderowania obrazów 4D, co sprawia, że przewyższa on inne systemy. Dzięki optymalnemu przetwarzaniu sygnału oraz doskonałej wydajności volumetrii, możliwe jest uzyskanie bardzo szczegółowych i realistycznych trójwymiarowych wizualizacji.

IUD
[obraz 3D]

Płód w I trymestrze
[3D S-Live Silhouette]

Kręgosłup płodu
[FreeVue i VCI]

Kręgosłup płodu
[FreeVue i VCI]

Rozbudowana funkcjonalność

Zobacz jak
obrazuje Twój
nowy aparat

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

u autoryzowanego dystrybutora producenta