United Imaging

uCT 528

* Wydajny. Elegancki.

System uCT 528 zaprojektowano w taki sposób, aby ułatwić klientom dostęp do nowoczesnych technologii. Intuicyjna i inteligentna organizacja pracy zwiększa wydajność i efektywność rutynowych praktyk.

Tomograf komputerowy uCT 528 - z-detector

Z‑detektor – ultraniski poziom szumów

„Z-detektor” redukuje szum elektroniczny do poziomu pojedynczego fotonu, a w pełni zintegrowana konstrukcja skraca długość transmisji sygnału z skali centymetrowej do mikronowej. Redukcja szumu elektronicznego zapewnia wydajne wykorzystanie promieniowania rentgenowskiego.

Tomograf komputerowy uCT 528 - usuwanie szumu

Iteracyjne usuwanie szumu KARL 3D

Algorytm jest wykonywany zarówno w obszarze projekcji, jak i przestrzeniach obrazu w celu zmniejszenia dawki przy jednoczesnym zachowaniu jakości obrazu.

Tomograf komputerowy uCT 528 - zdjęcie pacjent

Łatwa organizacja pracy

 • EasyRegister

  Najczęściej wykorzystywane protokoły są sortowane, aktualizowane i umieszczane w obszarze skrótów na pierwszej stronie w celu ułatwienia ich wyboru.

 • EasyScan

  Inteligentnie planowanie badań dla poszczególnych pacjentów. Parametry takie jak zakres skanowania, rekonstrukcja FOV i kąt pochylenia gantry są dostosowywane automatycznie.*

  * Opcja

 • Easy-Logic

  System przewiduje następną operację użytkownika i jest w pełni przygotowany jeszcze przed otrzymaniem polecenia – dotyczy to m.in. przygotowania lampy i gantry oraz wstępnego przetwarzania danych. Minimalizuje to czas oczekiwania pomiędzy kolejnymi procedurami i znacznie przyspiesza wykonywanie badań metodą tomografii komputerowej.

Obrazowanie Z Dbałością O Pacjenta

Tomograf komputerowy uCT 528 - z-detector

Tryb Skanowania 70 kV

Zmniejszenie dawki o 70 kV może zwiększyć SNR dla środków kontrastowych opartych na jodzie, szczególnie u pacjentów z niską wartością BMI lub młodszych.

Tomograf komputerowy uCT 528 - usuwanie szumu

Modulowanie Dawki uDose 3D

Zoptymalizowany plan rozkładu dawki 3D na podstawie informacji o strukturach anatomicznych.

Tomograf komputerowy uCT 528

Znakomita Efektywność Finansowa

Redukcja całkowitego kosztu posiadania i eksploatacji.

 • Niezawodne Komponenty

  Lekki tunel o niezawodnej konstrukcji, wygodny do serwisowania. Samoczyszczące szczotki węglowe zapewniają większą niezawodność pierścieni ślizgowych.

 • Działanie Ekologiczne

  Przełączanie systemu na tryb uECO w nocy lub kiedy system nie jest używany – pozwala zaoszczędzić nawet 30% energii elektrycznej w porównaniu z tradycyjnymi trybami gotowości do pracy.

 • Niewielka Powierzchnia

  Minimalna powierzchnia do zainstalowania systemu uCT 528 wynosi zaledwie 9 m2.

   

Wygodny Dostęp. Bez Kompromisów.

Zdjęcia kliniczne. Sprawdź!

Udostępnij ten aparat