SONIMAGE® HS1

Kategoria:

Opis

Konica Minolta

SONIMAGE® HS1

Jakość obrazowania w dowolnym miejscu i czasie

System ultrasonograficzny spełniający oczekiwania wymagających użytkowników i wyposażony w zaawansowane rozwiązania technologiczne. Rozpoczynając swoją pracę na sali operacyjnej a kończąc przy łóżku pacjenta ultrasonograf SONIMAGE HS1 zapewnia najwyższą jakość obrazowania oraz wizualizację igły, co zapewnia pewność diagnostyczną w różnych dziedzinach medycyny: ortopedii, medycynie sportowej, leczeniu bólu a przede wszystkim w anestezjologii i intensywnej terapii oraz SOR.

Obsługa Sonimage HS1 jest niezwykle intuicyjna, przypomina korzystanie z tabletu. Sonimage HS1 pozwala każdemu użytkownikowi na personalizację konfiguracji według własnych upodobań. Definiowanie własnych ustawień na panelu dotykowym umożliwia całkowitą eliminację używania przycisków. Automatyczna optymalizacja obrazu. Gotowość do pracy poniżej 15 sekund. Ergonomiczny kształt głowic pozwala na proste przeprowadzanie badań, nawet w najtrudniejszych warunkach. Aparat posiada predefinowalne zestawy ustawień do badań (presety). Pozwalają one na wykonywanie pełnego zakresu badań w warunkach intensywnej terapii z zastosowaniem takich protokołów jak FAST, E-FAST, BLUE, FATE, FEEL, FEER.

Zdjęcia aparatu

Pewna diagnoza dla pacjenta.

Wizualizacja igły:

System wizualizacji igły SONIMAGE HS1 cechuje zaawansowana technologia umożliwiającą graficzne przedstawienie igły oraz poprawę jej widoczności. Jest to szczególnie pomocne w sytuacjach prowadzenia jej pod ostrym kątem, zarówno w technice in-plane, jak i out-of-plane. W rezultacie widoczność igły, zwiększa precyzję oraz dokładność w jej lokalizowaniu sprawiając, że SONIMAGE HS1 jest idealnym narzędziem pracy w procedurach inwazyjnych.

Zaawansowany pakiet raportów i wizualizacja danych:

Pakiet raportów dostępny w SONIMAGE HS1 jest efektywnym sposobem zarządzania zdjęciami oraz sekwencjami video zapisywanymi po wykonaniu badania. Obrazy, jak również filmy archiwizowane podczas pracy mogą być w dowolny sposób łączone, przechowywane oraz eksportowane na nośniki danych. Pakiet raportów jest konfigurowalny, co umożliwia w łatwy sposób dostosowanie do indywidualnych potrzeb osoby badającej

Specyfikacja:

  • Tryby obrazowania: B, M, Color Flow, Power D, PW, CW
  • Monitor: obrotowy monitor z 15’’ matrycą
  • Presety: anestezjologia regionalna, jama brzuszna, małe narządy, kardiologia, ginekologia, położnictwo, pediatria, urologia, superficial, MSK, naczyniowy

Dodatkowe opcje:

  • klawiatura alfanumeryczna
  • wyłącznik nożny (3 pedały)
  • wózek jezdny z płynną regulacją wysokości
  • torba do transportu aparatu
  • drukarka medyczna

Daj się zaskoczyć jakością

Zdjęcia kliniczne Konica Minolta SONIMAGE® HS1. Sprawdź!

Udostępnij ten aparat